Orlicy 2013 wygrali turniej w Szydłowcu

Kolejny, rewelacyjny turniej halowy, tym razem rozgrywany w Szydłowcu, zaliczyli Orlicy Drogowca Jedlińsk z rocznika 2013.

Znów mogliśmy wystawić dwa zespoły, a nasza „jedynka” przeszła przez rywalizację jak burza, wygrywając wszystkie mecze, triumfując oczywiście w całej imprezie, pokonując kolejno: Orlicz Suchedniów, Gryfię Mirów, Derby Warszawa, Varsovię Warszawa, AP Szydłowiec i ponownie Orlicz Suchedniów. Dwójka” także walczyła bardzo dzielnie i pokazała się z bardzo dobrej strony.
Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał – Tobiasz Sułek.
BRAWO DRUŻYNA!

DROGOWIEC I JEDLIŃSK: Tobiasz Sułek, Wojciech Tarnowski, Aleksander Linarczyk, Antoni Kowalczyk, Jakub Jabłoński, Antoni Sumiński, Miłosz Bogacki, Alan Kwatek, Bartłomiej Sumiński.
DROGOWIEC II JEDLIŃSK: Jakub Jemiołek, Bartosz Kowalczyk, Dawid Kowalczyk, Marcel Janiec, Weronika Janiec, Ireneusz Sułecki, Aleksander Krakowiak, Marcel Stachura, Miron Jończyk, Przemysław Banaszek.
Trener: Artur Szymanek