Obóz piłkarski 2019 - zrealizowany...

29 zawodników trenujących w Szkółce Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk uczestniczyło w tegorocznym obozie sportowym. Zgrupowanie odbyło się Centrum Sportu "REKORD" w Bielsko - Białej.

Założone cele to oczywiście szkolenie w zakresie gry w piłkę nożną - treningi, rozgrywanie gier kontrolnych, analizy gry własnej i przeciwnych drużyn. Poza celami szkoleniowy młodzi zawodnicy korzystali z basenu i kąpieli, które były formą odnowy biologicznej. Uczestnicy opanowali doskonale musztrę, a ich zbiórki były wykonywane wzorowo.

Dodatkowo obóz spełnił swoją funkcję wychowawczą i wypoczynkową. W tym roku odwiedziliśmy:

- stadion Cracovi Kraków, gdzie mieliśmy możliwość obejrzenia meczu PKO Ekstraklasy Cracovia Kraków - Korona Kielce

- skocznie narciarską im. Adama Małysz w Wiśle Malince

- tor saneczkowy pod Dębowcem w Bielsku

Co więcej? podczas obozu rozegraliśmy turniej w tenisa stołowego, turniej w warcaby i turniej piłki nożnej 2x2, a na zakończenie wspólnie podsumowaliśmy obóz przy ognisku i pieczeniu kiełbasek.

Zapraszamy do galerii - znajdziecie pełną fotorelacje z tego wydarzenia.