Nie ma żadnych wątpliwości, że Drogowiec Jedlińsk jest najlepszy!

Awans do Campeon.pl Ligi Okręgowej, GKS Drogowiec Jedlińsk wywalczył co prawda wcześniej, ale w wyjazdowym meczu z wiceliderem - Oronką Orońsko, chciał udowodnić, że tylko jeden zespół rządzi i dzieli w tym sezonie. I udowodnił, na dodatek z przytupem. Bo inaczej, wysokiego zwycięstwa Drogowca nazwać nie można.

Dominacja ekipy z Jedlińska nastąpiła już do przerwy. Rozpoczął Piotr Dobosz, poprawił Kola Kharchuk, a kropkę nad "i" postawił Kacper Michalski. Dzięki temu, drugą połowę można było rozgrywać z dużym spokojem, a mimo wielu zmian w składzie, Drogowiec i tak dyktował warunki gry. Efektem tego był gol Michała Rdzanka, który ustalił wynik spotkania.

Po meczu wystrzeliły szampany, a radości nie było końca!

ORONKA OROŃSKO - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK 0:4 (0:3)
Dobosz (30.), Kharchuk (37.), Michalski (45.), Rdzanek (56.)
Drogowiec: Król - Omelchuk, Mortka, Kobylarczyk, Nowakowski (81. Bilski), Dobosz (68. Rabiański), Kharchuk, Michalski, Woźniak (77. Maj), Czerwiński (62. Kołodziejczyk), Rdzanek.