Na przekór przeciwnościom, Drogowiec Jedlińsk znów wygrywa

Nawet zdziesiątkowany kontuzjami i pauzami za kartki, Drogowiec Jedlińsk wygrywa w Decathlon 5. Lidze, co udowodnił w meczu 11. kolejki z Mazovią II Mińsk Mazowiecki.

Łatwo nie było, już w 1. minucie nasz bramkarz - Pape Amadou Samb obronił rzut karny, ale potem jedliński charakter i walka o każdy centymetr boiska, dały nam komplet punktów. Wielkie podziękowania dla kibiców, którzy mocno wspierali nasz zespół, który tego wsparcia rzeczywiście potrzebował, a szczęście przynieśli też młodzi adepci Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk, którzy tradycyjnie wyprowadzali uczestników meczu na boisko.
BRAWO DRUŻYNA!!!

DROGOWIEC JEDLIŃSK - MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 3:0 (1:0)
Bramki: Michał Rdzanek (44.), Filip Lech (80.), Filip Wojciechowski (82.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Kacper Nowakowski (86. Krystian Wieczorek), Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Kacper Wojciechowski (81. Filip Wojciechowski), Patryk Skuza (67. Mateusz Kołodziejczyk), Filip Lech, Robert Wroński, Michał Rdzanek, Bartłomiej Zenik, Patryk Szubiński (86. Krystian Sułecki).
Trener: Dariusz Mortka