KTS Weszło lepsze od Seniorów Drogowca Jedlińsk

Seniorzy Drogowca Jedlińsk zakończyli jesienne występy u siebie pojedynkiem z KTS Weszło Warszawa, a przy okazji historycznym wydarzeniem, bo po raz pierwszy ze stadionu przy ul. Warszawskiej, przeprowadzona została profesjonalna relacja "na żywo".

Sam mecz mógł się podobać, a zwłaszcza w pierwszej połowie nasz zespół toczył wyrównany bój z megamocnym rywalem - później górę wzięła jakość przeciwnika, choć przy stracie bramek, nie bez winy pozostają nasi piłkarze.
Na nic dla nas pochwały pochwały od przyjezdnych, bo póki co notujemy wstydliwy bilans, którego przed własną publicznością już tej jesieni nie poprawimy - pozostała walka o cokolwiek w ostatnim meczu wyjazdowym.

Fajnie, że szerokiej publiczności internetowo-telewizyjnej, mogli zaprezentować się młodzi adepci Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk, którzy wyprowadzali zawodników obydwu drużyn na boisko.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - KTS WESZŁO WARSZAWA 0:4 (0:1)
Łukasz Gikiewicz (20., 49., 80.), Szymon Wiejak (68.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Jakub Król - Filip Lech (89. Krystian Wieczorek), Piotr Dobosz, Dariusz Mortka, Michał Wasilewski, Dominik Woźniak (81. Kacper Nowakowski), Mykola Kharchuk, Mateusz Kołodziejczyk (72. Aleksander Bielawski), Karol Rogoliński (87. Bartosz Zając), Filip Wojciechowski (83. Krystian Sułecki), Patryk Szubiński (72. Michał Kucharczyk).
Trener: Piotr Wątorski