Jeszcze większe wsparcie od Pana Grzegorza Imiołka i Sklepu Lewiatan Jedlanka

Akademia Piłkarska GKS Drogowiec Jedlińsk może liczyć na wsparcie wielu Przyjaciół, a jednym z nich jest "od zawsze" Pan Grzegorz Imiołek, który przed treningiem naszych Orlików z rocznika 2013, przekazał im pachnące nowością, świetnej jakości piłki Adidasa.

Przekazanie piłek to jedynie pewien symbol, bo będący współwłaścicielem Sklepu Lewiatan Jedlanka, wraz z Panią Anną Imiołek, Pan Grzegorz Imiołek pomaga naszemu klubowi od wielu, wielu lat, a chcemy podkreślić, że od tego sezonu, to wsparcie w znaczny sposób zostało zwiększone.
Młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej przekazali na ręce Pana Grzegorza Imiołka podziękowania i klubowe gadżety, ale największą satysfakcją były uśmiechy zadowolonych dzieciaków. W imieniu zarządu klubu, Panu Grzegorzowi Imiołkowi podziękowali: prezes Grzegorz Stępień (po drugiej stronie obiektywu) oraz sekretarz i jednocześnie dyrektor Akademii Piłkarskiej - Łukasz Kurek.

To dzięki takim osobom jak Pan Grzegorz Imiołek, jego bezinteresowności i otwartemu sercu, Drogowiec Jedlińsk, a w szczególności Akademia Piłkarska mogą stale się rozwijać oraz sprawiać dzieciom radość i warunki do uprawiania sportu - to wielkie i prawdziwe szczęście mieć takich Przyjaciół.