Jedlińsk Cup 2019 dostarczył spodziewanych emocji

II Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Jedlińsk - "Jedlińsk Cup 2019" udał się prawie doskonale. Prawie, bo niestety psikusa sprawiła pogoda, która pokrzyżowała plany w końcowej fazie turnieju. Niemniej impreza była udana, a zarówno przyjezdni, jak i gospodarze - mimo burzy, która nawiedziła Jedlińsk - byli zadowoleni.

Rywalizacja została ułożona w taki sposób, żeby wszystkie drużyny, do samego końca, walczyły o jakieś trofeum. Formuła ta się sprawdziła, choć przez wspomnianą nawałnicę, końcową kolejność trzeba było ustalić na podstawie wyników spotkań, które zostały rozegrane wcześniej. Nikt jednak nie protestował, nikt nie narzekał.

Wszyscy wyjechali " czymś", bo wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a wszystkie drużyny puchary - nagrody te ufundował wójt gminy Jedlińsk Kamil Dziewierz. Ponadto sześć najlepszych drużyn otrzymało nagrody rzeczowe ufundowane przez wójta oraz Starostwo Powiatowe w Radomiu. Dodatkowo, nagrody rzeczowe ufundowała firma ATAF, a statuetki dla wyróżnionych zawodników - Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Najlepsi strzelcy otrzymali markowe piłki, które przekazał prezes Drogowca i firmy Zyko-Dróg Zygmunt Kobylarczyk.

Ponadto trzy zespoły otrzymały wejściówki do Parku Trampolin Jump World, dwie do Kręgielni Platinium, a jedna vouchery na pizzę Rozanna.

Podczas turnieju, pyszną pizzę dla wszystkich drużyn dostarczyła Dominos Pizza z Radomia, a również wszystkie zespoły otrzymały soki i inne napoje, rogaliki i jabłka ufundowane przez Pana Adama Imiołka, właściciela sklepu Lewiatan w Jedlance.
Wielkie podziękowania należą się rodzicom naszych młodych piłkarzy, którzy podobnie jak ich milusińscy, stanęli na wysokości zadania!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA I NAGRODY INDYWIDUALNE

FINAŁ ZŁOTY

1. Juventa Starachowice

2. Drogowiec Jedlińsk Niebiescy