IV LIGA: Poznaliśmy rywali i terminarz rozgrywek .

Drużyna seniorów Drogowiec Jedlińsk w nowym sezonie w IV lidze zagra w grupie południowej z drużynami: Radomiak II Radom, Orzeł Unin, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Znicz II Pruszków, Wilga Garwolin, Pilica Białobrzegi, Błonianka Błonie, KS Raszyn, Energia Kozienice, Oskar Przysucha, LKS Promna, Sparta Jazgarzew, MKS Piaseczno, Mazur Karczew, Mszczonowianka Mszczonów.

W pierwszej kolejce 11 sierpnia zmierzymy się z Radomiakiem II Radom w meczu wyjazdowym.

Poniżej terminarz rozgrywek IV Ligi:

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
Radomiak II Radom - Drogowiec Jedlińsk
Orzeł Unin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz II Pruszków - Wilga Garwolin
Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie
KS Raszyn - Energia Kozienice
Oskar Przysucha - LKS Promna
Sparta Jazgarzew - MKS Piaseczno
Mazur Karczew - Mszczonowianka Mszczonów

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Drogowiec Jedlińsk - Mszczonowianka Mszczonów
MKS Piaseczno - Mazur Karczew
LKS Promna - Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice - Oskar Przysucha
Błonianka Błonie - KS Raszyn
Wilga Garwolin - Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz II Pruszków
Radomiak II Radom - Orzeł Unin

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Orzeł Unin - Drogowiec Jedlińsk
Znicz II Pruszków - Radomiak II Radom
Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn - Wilga Garwolin
Oskar Przysucha - Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew - Energia Kozienice
Mazur Karczew - LKS Promna
Mszczonowianka Mszczonów - MKS Piaseczno

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Drogowiec Jedlińsk - MKS Piaseczno
LKS Promna - Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice - Mazur Karczew
Błonianka Błonie - Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin - Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Raszyn
Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi
Orzeł Unin - Znicz II Pruszków

Kolejka 5 - 1-2 września
Znicz II Pruszków - Drogowiec Jedlińsk
Pilica Białobrzegi - Orzeł Unin
KS Raszyn - Radomiak II Radom
Oskar Przysucha - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin
Mazur Karczew - Błonianka Błonie
Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice
MKS Piaseczno - LKS Promna

Kolejka 6 - 8-9 września
Drogowiec Jedlińsk - LKS Promna
Energia Kozienice - MKS Piaseczno
Błonianka Błonie - Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin - Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sparta Jazgarzew
Radomiak II Radom - Oskar Przysucha
Orzeł Unin - KS Raszyn
Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi

Kolejka 7 - 15-16 września
Pilica Białobrzegi - Drogowiec Jedlińsk
KS Raszyn - Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha - Orzeł Unin
Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom
Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin
MKS Piaseczno - Błonianka Błonie
LKS Promna - Energia Kozienice

Kolejka 8 - 22-23 września
Drogowiec Jedlińsk - Energia Kozienice
Błonianka Błonie - LKS Promna
Wilga Garwolin - MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mszczonowianka Mszczonów
Radomiak II Radom - Mazur Karczew
Orzeł Unin - Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków - Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi - KS Raszyn

Kolejka 9 - 29-30 września
KS Raszyn - Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi
Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków
Mazur Karczew - Orzeł Unin
Mszczonowianka Mszczonów - Radomiak II Radom
MKS Piaseczno - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Promna - Wilga Garwolin
Energia Kozienice - Błonianka Błonie

Kolejka 10 - 6-7 października
Drogowiec Jedlińsk - Błonianka Błonie
Wilga Garwolin - Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - LKS Promna
Radomiak II Radom - MKS Piaseczno
Orzeł Unin - Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków - Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi - Sparta Jazgarzew
KS Raszyn - Oskar Przysucha

Kolejka 11 - 13-14 października
Oskar Przysucha - Drogowiec Jedlińsk
Sparta Jazgarzew - KS Raszyn
Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi
Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków
MKS Piaseczno - Orzeł Unin
LKS Promna - Radomiak II Radom
Energia Kozienice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błonianka Błonie - Wilga Garwolin

Kolejka 12 - 20-21 października
Drogowiec Jedlińsk - Wilga Garwolin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Błonianka Błonie
Radomiak II Radom - Energia Kozienice
Orzeł Unin - LKS Promna
Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn - Mazur Karczew
Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew

Kolejka 13 - 27-28 października
Sparta Jazgarzew - Drogowiec Jedlińsk
Mazur Karczew - Oskar Przysucha
Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn
MKS Piaseczno - Pilica Białobrzegi
LKS Promna - Znicz II Pruszków
Energia Kozienice - Orzeł Unin
Błonianka Błonie - Radomiak II Radom
Wilga Garwolin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 14 - 3-4 listopada
Drogowiec Jedlińsk - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin
Orzeł Unin - Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków - Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi - LKS Promna
KS Raszyn - MKS Piaseczno
Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów
Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew

Kolejka 15 - 10-11 listopada
Mazur Karczew - Drogowiec Jedlińsk
Mszczonowianka Mszczonów - Sparta Jazgarzew
MKS Piaseczno - Oskar Przysucha
LKS Promna - KS Raszyn
Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin - Orzeł Unin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomiak II Radom