Błonianka Błonie - GKS Drogowiec Jedlińsk 0-1 (0-0).
Skład: Prasek, Prus, Mortka, Gromski, Rdzanek (40' Janiszewski), Bojek, Michalski, Koriazhnov, Pawelec (65' Kubryn), Gil (80' Ciupak), Kucharczyk.
Bramki:
0-1 85 min Kucharczyk
Podopieczni trenera Pawła Góraka udali się w sobotę na wyjazdowy mecz do Błoni i wygrali 1-0 po bramce Kucharczyka w 85 minucie. Przez cały mecz przewaga należała do gospodarzy, ale ambitnie grający zawodnicy z Jedlińska zgarnęli 3 punkty. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie klarowne sytuację bramkowe, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Więc po pierwszej połowie wynik bezbramkowy. W drugiej połowie widać było, że gospodarzą zależy na strzeleniu bramki, ale albo dobrze bronili zawodnicy Drogowca, albo Zawodnicy Błonianki niemiłosiernie pudłowali. Drogowiec swoich szans szukał z kontry lub ze stałych fragmentów gry. Zwycięską bramkę Drogowiec strzelił w 85 minucie po bardzo dobrym podaniu Janiszewskiego do Kucharczyka. Ostatnie minuty Jedlińszczanie się mądrze bronili nie dopuszczając zawodników Błonianki do klarownych sytuacji. To był ostatni mecz wyjazdowy zawodników Drogowca. W sobotę odbędzie się ostatnia kolejka, która nic nie zmieni w tabeli, jeśli chodzi o Drogowca. Zajmujemy 10 miejsce i utrzymujemy się na IV ligowych boiskach. Serdecznie zapraszamy na sobotni mecz ze Zniczem II Pruszków.