InstalTerm dołączył do Rodziny Drogowca Jedlińsk

Miło nam poinformować, że do grona podmiotów wspierających Drogowca Jedlińsk dołączyła firma InstalTerm z Gutowa, specjalizująca się w izolacji termicznej pianą PUR.

Właściciel firmy - Pan Kamil Głuch już wcześniej zaakcentował swoją pomoc dla naszego klubu, teraz poparł ją dalszymi działaniami, już na 2023 rok.

Składający wizytę w firmie InstalTerm członkowie zarządu Drogowca - sekretarz Łukasz Kurek i wiceprezes Grzegorz Stępień (po drugiej stronie obiektywu) usłyszeli budujące słowa na temat Akademii Piłkarskiej i całej Organizacji Drogowca - jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Już wkrótce zaprezentujemy pełną listę osób, firm i instytucji, które wspierają Drogowca Jedlińsk - serce rośnie, że ta wyjątkowa lista stale rośnie.
Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wszelaką współpracą do kontaktu z naszym klubem