Drogowiec Jedlińsk zgasił Płomień Dębe Wielkie

Twierdza Jedlińsk pozostaje niezdobyta w Decathlon 5. Lidze, bo w meczu 12. kolejki, Seniorzy Drogowca Jedlińsk, dosłownie zgasili Płomień Dębe Wielkie.

Mecz został rozstrzygnięty praktycznie do przerwy, kiedy na bramkę przyjezdnych sunął atak za atakiem, a będąc lepszym co najmniej o klasę, Drogowiec niemal miażdżył rywala. Wynik szybko otworzył Michał Rdzanek, potem dwukrotnie do siatki rywala trafił Bartłomiej Zenik, a po niespełna pół godzinie gry było 4:0, kiedy fantastyczną bramkę zza pola karnego, z niemal zerowego kąta zdobył Mykola Kharchuk.

Jeszcze przed początkiem drugiej połowy, na plac weszło pięciu młodzieżowców, potem jeszcze dwóch 16-latków, a mimo tego Drogowiec i tak przeważał i powinien zdobyć więcej niż jedną bramkę - koniec końców zwycięstwo naszego zespołu i tak pozostało efektowne.
BRAWO DRUŻYNA!!!

DROGOWIEC JEDLIŃSK – PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 5:1 (4:0)
Bramki: Michał Rdzanek (2.), Bartłomiej Zenik (11., 19.), Mykola Kharczuk (26.), Mateusz Kołodziejczyk (51.) - Damian Bąk (53.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb (46. Piotr Witczak) - Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Dariusz Mortka (46. Kacper Wojciechowski), Robert Wroński, Filip Lech (67. Krystian Wieczorek), Mykola Kharchuk, Kacper Nowocień (46. Filip Wojciechowski), Michał Rdzanek (46. Patryk Skuza), Patryk Szubiński (46. Mateusz Kołodziejczyk), Bartłomiej Zenik (67. Krystian Sułecki).
Trener: Dariusz Mortka