Drogowiec Jedlińsk poskromił Tygrysy z Huty Mińskiej

Niezwykle emocjonujące spotkanie wyjazdowe z Tygrysem Huta Mińska rozegrał w 13. kolejce Decathlon 5. Ligi, Drogowiec Jedlińsk. Nasz zespół okazał się lepszy o jedną bramkę i tym samym objął przodownictwo w tabeli.

Mecz skuteczniej rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie, ale potem raz za razem, na bramkę gospodarzy sunęły ataki Drogowca. Wreszcie, tuż przed przerwą, ta ofensywa została nagrodzona, kiedy stan meczu wyrównał Bartłomiej Zenik.

W drugiej połowie nasza przewaga jeszcze wzrosła. W 50. minucie precyzyjną bombą z rzutu wolnego popisał się Mykola Kharchuk, a potem jedną z kontr zespołu, skutecznie zakończył Michał Rdzanek. Miejscowi zdołali odpowiedzieć tylko raz, wykorzystując w ostatniej minucie rzut karny.

TYGRYS HUTA MIŃSKA - DROGOWIEC JEDLIŃSK 2:3 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Zenik (45.), Mykola Kharchuk (50.), Michał Rdzanek (71.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Robert Wroński, Filip Lech (77. Mateusz Kołodziejczyk), Mykola Kharchuk, Kacper Nowocień, Michał Rdzanek (72. Patryk Skuza), Bartłomiej Zenik (81. Filip Wojciechowski), Patryk Szubiński (85. Kacper Wojciechowski).
Trener: Dariusz Mortka