Drogowiec Jedlińsk mistrzem jesieni!!!

W kapitalnym stylu zakończyli rundę jesienną Decathlon 5. Ligi Seniorzy Drogowca Jedlińsk, którzy pokonali na wyjeździe KS Teresin. Dzięki temu, nasz zespół został samodzielnym liderem i zimę spędzi jako lider rozgrywek.

Wygrana w Teresinie była skromna, ale w pełni zasłużona. Kto wie z jakimi problemami zdrowotnymi borykają się nasi piłkarze, ten w pełni doceni ten rezultat. Jedynego gola meczu zdobył po przerwie Patryk Skuza.

Drogowiec ma więc rewelacyjną jesień za sobą i będąc beniaminkiem przezimuje jako samodzielny lider.
BRAWO DRUŻYNA!!!

KS TERESIN - DROGOWIEC JEDLIŃSK 0:1 (0:1)
Bramka:
Patryk Skuza (20.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Robert Wroński, Filip Lech (90+2. Filip Wojciechowski II), Mykola Kharchuk, Kacper Nowocień, Patryk Skuza (74. Filip Wojciechowski I), Mateusz Kołodziejczyk (88. Kacper Wojciechowski), Bartłomiej Zenik.
Trener: Dariusz Mortka