Drogowiec Jedlińsk awansował do IV ligi !!!

Właściwie na powyższym tytule możemy zakończyć informację, ale... lekko nie było - nasz zespół, po raz kolejny, pokazał jednak niesamowity charakter, był cierpliwy, konsekwentny i walcząc o każdy centymetr boiska, osiągnął upragniony cel.

Cieszmy się bo jest z czego - powiedzmy to wyraźnie, bo to historia romantyczna - klub o jednym z niższych budżetów w lidze, będący w niej Kopciuszkiem i beniaminkiem, wywalczył awans, bo miał TEAM, który nazywa się #BANDAMOTYLA.
BRAWO DRUŻYNA!!!

DROGOWIEC JEDLIŃSK - KS TERESIN 2:0 (0:0)
Oskar Miturski (71.), Patryk Skuza (90.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Michał Wasilewski, Kacper Nowakowski, Dariusz Mortka, Piotr Dobosz, Filip Lech (90. Adrian Kobza), Dominik Woźniak, Mykola Kharchuk, Mateusz Kołodziejczyk (70. Patryk Skuza), Patryk Szubiński, Oskar Miturski (75. Kacper Wojciechowski).
Trener: Dariusz Mortka