AWANS JUNIORÓW DO I LIGI !

Drużyna Juniorów z roczników 2002/2003/2004 uzyskała awans do rozgrywek I ligi radomskiej na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Przed niedzielnym meczem z Gracją Tczów brakował 1 pkt do zajęcia pierwszego miejsca w tabeli II ligi. Gospodarze rozbili przyjezdnych 4:0. W rundzie wiosennej zagramy na boiskach I-ligowych.

Początek rozgrywek nie był łatwy dla naszego zespołu, brak zgrania i wdrażanie systemu nie dawało wymiernego efektu w każdym spotkaniu. Z meczu na mecz gra wyglądała coraz lepiej a ostatnie, zwłaszcza dwa mecze pokazały, że nasza siła rośnie, co pozwoliło wypracować przewagę punktową. Do końca rozgrywek został nam jeszcze mecz ze Zwolenianką w dniu 20 października - wyjazd.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - GRACJA TCZÓW 4:0 (1:0)

bramki: Maj 18' Rdzanek 41' Rabiański 79' Górka 80+2'

kadra: Król (Makulski 41'), Bilski, Kozyra, Lis (Wojciechowski K 50'), Warda (Gaca 60'), Chojnacki (Rabiański 50'), Maj, Woźniak, Markiewicz (Pomarański 50'), Kołodziejczyk (Wojciechowski F 60'), Rdzanek (Górka 60').

trener: Łukasz Kurek