Akademia Drogowca w Dobrej Drużynie PZU

Miło nam poinformować, że Akademia Piłkarska Drogowiec Jedlińsk gra od roku 2022 w Dobrej Drużynie PZU. Dzięki programowi prewencyjnemu, znaleźliśmy się w gronie, zrzeszającym najlepszych sportowców - ambasadorką PZU jest chociażby najlepsza tenisistka na świecie Iga Świątek - a przede wszystkim dzieci i młodzież, których w Dobrej Drużynie PZU jest już ponad 70 000 w całej Polsce.

Dzięki wsparciu z programu prewencyjnego PZU rozwija się także nasza Akademia. Dołączając do Dobrej Drużyny PZU, pozyskaliśmy dla naszych adeptów piłki nożnej 15 000 zł z przeznaczeniem na sprzęt sportowy. Zakupiliśmy:

- bramki do treningu piłkarskiego w wymiarach 3x1,55 m
- zestaw piłek treningowych do piłki nożnej
- zestaw akcesoriów treningowych do prowadzenia zajęć piłkarskich (tj. tyczki slalomowe, pachołki, znaczniki, oznaczniki, zestawy koordynacyjne, trenażery itp.)